Treneriai

TRAINERS

ARTŪRAS JANAUSKAS

Asmeninės, Grupinės

Esu diplomuotas sportinio rengimo pedagogas, turintis daugiametę patirtį sporte. Buvau Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narys. Devynis kartus iškovojau Lietuvos čempiono titulą ir pelniau daugybę apdovanojimų. Šiuo metu taip pat esu treneris. Į sportą atsinešu ne tik aistrą, bet ir patirtį, siekiu ne tik asmeninės sėkmės savo karjeroje, bet ir noriu padėti kitiems siekti norimų tikslų. Esant šios neįtikėtinos sporto bendruomenės dalimi, galiu tobulėti ir tobulinti savo, kaip sportininko ir trenerio, sugebėjimus.

LINA GRINČIKAITĖ-SAMUOLĖ

Asmeninės, Grupinės

Esu kvalifikuota sporto pedagogė. Visus mokslus baigiau siekdamas mokytojo ir trenerio kvalifikacijos. Didžiąją gyvenimo dalį praleidau profesionaliame sporte ir esu olimpietė. Specializavausi lengvosios atletikos sprinto rungtyse. Buvau Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narė, atstovavau šaliai dvejose olimpinėse žaidynėse, Europos ir pasaulio čempionatuose bei kitose tarptautinėse varžybose. Šiuo metu aktyviai užsiimu suaugusiųjų ir vaikų sportiniu ugdymu. Tikiu, kad mano sukaupta patirtis ir žinios leis mums kartu siekti užsibrėžtų tikslų ir fizinis aktyvumas taps jūsų gyvenimo būdo dalimi, kuri suteiks džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi.

Vitalijus Afanasjevas

Asmeninės, Grupinės

Aktyviai sportuoju nuo pat vaikystės, tad teko išbandyti daug įvairių sporto šakų (bėgimas, triatlonas, slidinėjimas ir kt). Daugiausiai dėmesio skyriau žiemos sporto šakai – slidinėjimui. Profesionaliai sportavau apie 7 metus, esu daugkartinis Lietuvos slidinėjimo čempionas, dalyvavęs Europos olimpiadoje, Europos taurėse, taip pat nugalėtojas ir prizininkas bėgimo bei triatlono varžybose. Esu iš tų trenerių, kurie rezultatą pasiekia per discipliną, ilgą ir sunkų darbą: kai yra sveikata, atsiranda ir rezultatai. Su manimi išmoksite kantriai siekti tikslų, formuoti taisyklingą laikyseną ir paruošti kūną taip, kad sportuojant ateityje būtų ženkliai sumažinta traumų tikimybė.

NORI DIRBTI SPORT ROOM?

PRISIJUNK!

Parašyk porą žodžių apie save ir apie tai, kokia pozicija domina. Atsakysime kuo greičiau.

  Instagram

  #sportroomlt
  SUSISIEKITE

  T: +370 662 48 080
  info@sportroom.lt

  DARBO LAIKAS

  Pagal grupinių ir asmeninių treniruočių grafiką

  VIETA MIESTE

  Mindaugo g. 27,
  Vilnius, Lietuva

  Jūsų krepšelis

  Loading

  Your bag is empty

  Log In

  Don’t have an account?